grenlandia trekking On dzwoni się przygnębieniu.] „Miałem wyjaśnić, jeśli pozwolisz mi profesorze [pauzę, ograniczone do chwili] MU-men przeniesiono wielkie kamienie z klaskać oka, jak oni nabytą umiejętność ta była mieszaniną ich hodowli mieszańców genetycznych to sobie wyobrazić. były dość prymitywne wiesz, i miał cztery ramiona w jednym czasie. a dla swoich dat, powiedziałbym, że było 17.694 pne, kiedy stał się dokumentnie jawboned dwunożne ludzkie, ale niech nie mnie zapomnij podać dla twojej informacji, pozostały one nadal związane z pochodzeniem z dwóch kończynach Lotus Demon [Mercury] teraz nieśli swoją krew za pośrednictwem tych rozwijających etapach próbować zbliżyć się do gatunków humanoidalnych.http://safetech.net.pl/ A potem około 13.500 pne, zaczęła się wojna z Atlantydy „.

„Uczciwość”, powiedział profesor, „mój Boże, teraz mamy Atlantis w tym tzw tezy, a demon dwóch kończynach, co dalej?”

grenlandia trekking

Dwa kończynach Lotus Demon

grenlandia trekking

Powiedział profesor z spekulacyjnego oka, „Wydaje mi się, że bierzesz na fragmenty niepisane, mitologicznej historii, legendy jeśli chcesz, dodając je do swojej recepturze antropologicznej gobbledygook i plasterkiem międzyplanetarnej żargonu; i myślenia jesteśmy połknąć go w całości? „

Augusto (z torturowany umysł próbuje przekonać profesora ((wielkodusznie)) – zapewnił, że da się to jeszcze spróbować), „Profesor [powiedział], duży obiekt, możliwych jest kilka mil na całym nawiedziło Merkurego, ten rozbijając na planecie spowodował ogromne fale przegrzanej pary, które rzutowane przez setki mil, zabijając wszystko telefonarium – serwis Samsun telefony Wrocław na swojej drodze, więc Mercurynites szukał innego schronienia, ziemię. wpływ był tak katastrofalne, że wywołał falę wysyłając miliony ton pyłu i pary w jego atmosferze, która zaciemnionym bok planety; w podobny sposób bardzo rzeczą, która miała miejsce na ziemi istoty z rtęcią w naszej krwi. „.

– autor artykułu