grenlandia trekking On dzwoni się przygnębieniu.] "Miałem wyjaśnić, jeśli pozwolisz mi profesorze [pauzę, ograniczone do chwili] MU-men przeniesiono wielkie kamienie z klaskać oka, jak oni nabytą umiejętność ta była mieszaniną ich hodowli mieszańców genetycznych to sobie wyobrazić. były dość prymitywne wiesz, i miał cztery ramiona w jednym czasie. a dla swoich dat, powiedziałbym, że było 17.694 pne, kiedy stał się dokumentnie jawboned dwunożne ludzkie, ale niech nie mnie zapomnij podać dla twojej informacji, pozostały one nadal związane z pochodzeniem z dwóch kończynach Lotus Demon [Mercury] teraz nieśli swoją krew za pośrednictwem tych rozwijających etapach próbować zbliżyć się do gatunków humanoidalnych. A potem około 13.500 pne, zaczęła się wojna z Atlantydy ".

"Uczciwość", powiedział profesor, "mój Boże, teraz mamy Atlantis w tym tzw tezy, a demon dwóch kończynach, co dalej?"

grenlandia trekking

Dwa kończynach Lotus Demon

grenlandia trekking

Powiedział profesor z spekulacyjnego oka, "Wydaje mi się, że bierzesz na fragmenty niepisane, mitologicznej historii, legendy jeśli chcesz, dodając je do swojej recepturze antropologicznej gobbledygook i plasterkiem międzyplanetarnej żargonu; i myślenia jesteśmy połknąć go w całości? "

Augusto (z torturowany umysł próbuje przekonać profesora ((wielkodusznie)) - zapewnił, że da się to jeszcze spróbować), "Profesor [powiedział], duży obiekt, możliwych jest kilka mil na całym nawiedziło Merkurego, ten rozbijając na planecie spowodował ogromne fale przegrzanej pary, które rzutowane przez setki mil, zabijając wszystko na swojej drodze, więc Mercurynites szukał innego schronienia, ziemię. wpływ był tak katastrofalne, że wywołał falę wysyłając miliony ton pyłu i pary w jego atmosferze, która zaciemnionym bok planety; w podobny sposób bardzo rzeczą, która miała miejsce na ziemi istoty z rtęcią w naszej krwi. ".

- autor artykułu