grenlandia skrajne punkty

6. To Loony Mit o księżycowego pyłu

Przed wysłali ludzi na księżyc, NASA chodziło o jednym z tak zwanych "dowodów" ewolucjoniści używają ich "4,6 mld letniego wszechświata." Te ewolucjoniści wierzyli (i oczywiście nalegał na informowanie naszych uczonych i studentów), że pył na Księżycu było "kilka mil" głębokie ze względu na erozję powierzchni księżyca "przez miliardy lat" ze względu na światło ultrafioletowe i X -rays przed słońcem. Mówili, że pył ten został zbierającą z szybkością 2 do 5 mil rocznie. Według nich, nie były już niebezpieczne zaspy miękkiego kurzu nagromadzonego wszędzie na powierzchni księżyca.

Isaac Asimov Uważa się, że pył może być "dziesiątki" głębokich nóg iw miejscach "50 stóp głębokie lub więcej." Następujące słowa przestraszyć ludzi w NASA, kiedy powiedział: "Mam zdjęcie, dlatego pierwszego statku kosmicznego, wybierając miejsce na poziomie miły dla celów lądowania zbliża się powoli w dół ogon pierwszy i pogrąża się majestatycznie z oczu" ( Asimova własnego eseju - 1958).

grenlandia skrajne punkty

W miesięczniku Zawiadomienie o Royal Astronomical Society of London, V115, pp 585-644, Lyttleton (ewolucjonista) mówi o promieni rentgenowskich i promieni UV uderzające odsłoniętych skał księżycowych. Uważał, że "mogła w epoce księżyca (który najwyraźniej uważa się za '' o miliony lat) być wystarczające do utworzenia warstwy nad nim kilka mil głębokie."

Naprawdę? Cóż, zobaczmy, co znaleźli się na pierwszej lądowania na Księżycu Apollo: niespodzianka wszystkich niespodzianek; był tylko jeden pół cala kurzu średnio na powierzchni księżyca! Teraz słuchać ostrożnie: To w rzeczywistości lewej płyty ze stali nierdzewnej, a nie na ich zamian mierzono ilość pyłu, które mogą gromadzić się na nich. Obliczenia Nassa wykazała, że ??w tempie znaleźli, to oni zbierają tylko 2,7 cala kurzu na milion lat! Niestety, i niestety (i oczywiście do całkowitej kompromitacji naszej ewolucji przyjaciół), która działa się 1033 stóp pyłu w 4,6 miliarda lat, a nie pół calowe rzeczywiście znaleziono! I co ważniejsze (i oczywiście należy zauważyć, ze smug satysfakcji) Niniejsze dane wskazują na fakt, że wiek księżyca nie może zawierać więcej niż 4000 do 6000 roku co najwyżej! I Pssst: zgodnie z rekordem Genesis (który jest w Biblii też) Księżyc jest tylko trzy dni młodszy od ziemi.


- autor artykułu