grenlandia lotnisko

Portret ciosekundowym pana Augusto S. Moaio [A Science fiction opowiadanie]

Portret: Pan Augusto S. Moaio

MU-man

"MU-mani, jak oni się tu dostać?" zapytał profesor Eceptico-Espirtu, z Uniwersytetu w Limie (Peru).

grenlandia lotnisko

"Jak myślisz," powiedział młodzieńczy uczeń imieniem: Augusto S. Moaio, dziką patrząc płaskim wychodził licencjackich z jednej z południowych wysp Pacyfiku: dodawanie, "przyszli na cholernym statku od Saturna, a niektóre z Merkurym, od jego gigantyczny obszar wulkan ".http://www.justynaczowicka.pl/2015/03/sesje-noworodkowe.html

Był to pierwszy dzień zajęć dla studentów i tak profesor wahał się w korygowaniu Young Lad, i po prostu uśmiechnęła się do niego niechętnie. Następnie po - coś krótszego niż przerwa - zauważył: "To wszystko wydaje się nieco naciągane, ubezpieczenie oc gdzie najtaniej jak jedna z tych powieści Edgar Rice Burroughs, albo pan Doyle'a" Zaginiony Świat "bzdura"; klasa roześmiał i tak profesor zorientowali Miał łańcuch nowy uczeń razem i słuchać jak dobry ojciec do rozpieszczonego syna, a następnie dokonać lekcję z niego przed klasą.

"Więc tak," odpowiedział szalonego i niecierpliwy młody człowiek, z łysiny i długie uszy; Nie długo długie uszy, ale nie normalny rozmiar albo. Niezależnie od faktu, że profesor wziął drugie spojrzenie bo nie zauważył ich przed chwilą bycia długo.

Powiedział profesor [cynicznie] "Powiedz mi pan Moaio tylko gdzie te MU-mężczyźni pochodzą z bardziej wyraźny i szczegółowy sposób, a jeśli to możliwe, w porządku chronologicznym, bo wszyscy wydają się tak niedoinformowani według ciebie; odtąd Syn, ruch , daj nam lepsze zrozumienie na to! " Był to zwykle droga dla profesora odstraszyć swoich rywali, [czyli] wyzwań w klasie; czyli wrzucić trochę zabawy drogę [umniejszać ich w razie potrzeby] ich potu; tym samym zamykając swoje głupie pytania lub uwagi, ponieważ czuł, że były tylko przykrości, ale musiał pozwolić jakieś dochodzenie.


- autor artykułu