grenlandia lodowiec

Powiedział pan Moaio z uśmiechem [po krótkim namyśle], czy było to szyderstwo, trudno jest określić, "Byli już tutaj na długo przed obcy przybył. MU-men, który jest"

"Nie trzeba wyjaśnić, który omawiamy, jesteś wszystkim żywe i śmiem twierdzić, że niektóre Studenci i niektórzy doktoranci, prawda, że ??wszyscy dostaliśmy hodowanych mózgi mam nadzieję, zwłaszcza będąc w mojej klasie lepiej mieć ". W "Nie" i "ty" miał przegięcie do niego. "Carry on Augusto," ryknął profesor.

[Trochę sztywno - On jest szalony.] "Jak miałem do powiedzenia," klasa wszystkim patrząc na młodego wysokiego mężczyznę stojącego przy biurku teraz wszystkich dwudziestu uczniów z ciekawy oczy i zastanawiając się, czy był to spektakl teatralny czy co , "... Prymitywne MU-men wstrzyknięto buster chromosomów, były ewidentnie łamiąc a średnia długość życia wynosiła mniej niż dwadzieścia pięć lat dla nich, a obcy pomagał w tej dziedzinie, w szczególności Saturnites To adwokat rozwody gdańsk oczywiście. były początki highbred MU-mężczyzn, których były podobne do naszych wielkich małp naczelnych lub jeśli wolicie, przed ich pomocnego technologii. "

grenlandia lodowiec

Profesor teraz powiedział [lakonicznie]. "Więc jesteśmy coraz lekcję o ewolucji, pana Moaio?"

"Och, nie tylko chronologiczną kolejność, w jaki sposób doszedł do być i kim byli, jak chciałeś Panie."

grenlandia lodowiec

"Carry on, prowadzą, młody chłopak ..." powiedział profesor - dzikim spojrzeniu - z-powoduje natychmiastowe przebarwienia w jego twarzy, dodając: "A kiedy to wszystko odbyć, ponieważ wydaje się, że żaden ukryty wiedzy o nas mają; daty dać mi termin, dostali się gdzieś w tym wielkim twojej głowie ". Teraz profesor dostał inny śmiać ze swoich uczniów, jak przewidywano. Ale to nie wydaje się faze nowego studenta.

"Dobrze", powiedział z przemyślane oddychać, "nie wszystko jest takie proste, to było naprawdę długa podróż, to znaczy, że to się stało w etapach ...."


- autor artykułu