grenlandia kuchnia

"Ach!" powiedział Augusto [zaciekle], "nie jest mekką możliwości profesora!" Profesor wiedział ponad wszelką wątpliwość był z jakiegoś starożytnego bytu; możliwe, zmiennokształtny, wszystko było zbyt dziwne, cały dzień był zbyt niesamowite. Budynek obecnie spadła mniej więcej na jej fundamencie, ale wciąż nie jest stabilna, to opierał się, a niektóre z podłogi i schody złamał i zatopiony na parterze; zajęłoby cud, aby umieścić go z powrotem na miejsce; musiałaby zostać odbudowane.

Profesor [zaskoczony] zapytał: "Gdzie jesteś?" Teraz po zmianie jego styl i ton głosu.

"Od trzeciego kataklizm Atlantydy i jeden w którym Mu zatonął, a Atlantis przeżył;., Jak się dwa razy, zanim smakował prawie wyginięciem, nieszczęścia, jak chcesz go mieć Czwarta Cataclysm zatonął całkowicie tych, którzy przeżyli, zostali rozproszeni okolice .. świat Pozostałość Mu było rozproszone po całym świecie, podobnie pomogłem zbudować Gran Saposoa w amazońskiej dżungli, stracony dla ludzkości przez 2000 lat nie widziałem dwóch epok lodowcowych przychodzą i odchodzą; byłem świadkiem ciepłe plenery Europy przejdzie do Ameryki Północnej, kiedy nie było Grenlandii go ujarzmić. byłem świadkiem ruch geologiczna bieguna północnego z Przejścia Północno-Zachodniego, gdzie jest dzisiaj. byłem jednym z pierwszych tubylców Chahopoyas. to było ciekawe życie co najmniej. " Przekąsem znów pojawił się na twarzy profesora Augusto wiedział, że będzie musiał to udowodnić, ale powinien to być - dokuczliwie. To była jedna rzecz, aby pokazać swoje uprawnienia w lewitacji, kolejny muszę powiedzieć, że było ponad 13.000-letni.

"Wybacz mi profesorze", powiedział Augusto ", podobnie jak pan chce ode mnie, by pogardliwie udowodnić wiele dowodów, Mu-cz http://healthandfitness.plłowiek żyje we mnie?" Teraz ciało Augusto stał jak x-ray ponownie, ale z belkami promieniujących z niego.
solidne układanie glazury
- autor artykułu