grenlandia dzien polarny

7. Nasze Odchodząc Księżyc

Księżyc powoli oddala się od ziemi. Czy wiedziałeś o tym? I naprawdę nie sądzę, że odchodzi, bo ktoś obraził, ale raczej, że istnieją przesłanki naukowe dla tego zjawiska. Oni obliczyli, że stopa wyjścia jest kilka cali rocznie. Teraz wszyscy wiemy, że Księżyc powoduje przypływy, nie tak? Cóż, jeśli nie wiedział, wiesz to teraz.hurtownia wólka kosowska Co na ziemi robiłeś w klasie, gdy były przedmiotem postępowania? Więc, co nam to mówi? Rzecz nazywa wspólna logika mówi nam, że gdyby Księżyc był bliżej, to przypływy byłyby wyższe . Oczywiście. Ale jak wysokie mogą iść? Zgodnie z "odwrotności kwadratu ustawę" jeśli połowę dystansu, to czterokrotnie przyciąganie. "Tak, 4,6 miliarda lat temu," Dr Kent Hovind mówi: "... pływy byłby tak wysoki, że wszystko i wszyscy na ziemi byłby utonął dwa razy dziennie. I ...", dodaje, " ... można tylko utonąć komfortowo raz dziennie. "

Poza tym, jeśli księżyc były tak znacznie bliżej tak dawno temu, to spadłyby do atmosfery ziemskiej, a ja osobiście wierzę, że nasza doskonała globalna ziemia następnie zostały zatrzymany z jednym strasznie niepożądane i brzydki pryszcz stawić czoło.

grenlandia dzien polarny

Miliardy lat? Ledwie!

8. Stara Matka Ziemia zwalnia

Zjawisko spowolnienie obrotu Ziemi wokół własnej osi została odkryta już od 1992 roku Astronomy Magazine tego roku, s. 24, mówi: "rotacji Ziemi jest spowolnienie". Kolejne obliczenia wykazały 1 / 1,000th sekundy dziennie. Oznacza to, że mamy "skok sekund" każdy 1 ½ lat. W tym tempie, jakby świat był 4,6 miliarda lat (jak niektórzy niezbyt mądrzy ludzie próbują nas przekonać), to proste obliczenia mówią, że powinien on już zatrzymany obracając się wokół własnej osi dawno temu. Z drugiej strony, jeśli będziemy pracować do tyłu, a następnie wszystkie te miliardy lat temu, ta ziemia, w jego "rzekomej" Prime, byłby jeden kawał kolesia przędzenia.

- autor artykułu