grenlandia do kogo nalezy

Patrzymy na inwestycje rosną nasze aktywa szybciej niż inflacja ich amortyzacji. Trzeba działać, aby chronić portfel przed stratami krótkoterminowych i fiat naszego rządu.

Czytałam o rozwoju Arktyki na poszukiwanie ropy naftowej i gazu. Może pamiętacie, kilka miesięcy temu, Rosjanie zasadził flagę na dnie oceanu „oświadczenia” Arktyce.

Trwają spory graniczne między USA, Kanady, Rosji, Islandii, Danii i Grenlandii. Najbardziej zwariowany część jest słomka ptysiowa z cukrem ze wszystkim z USA prawa ochrony środowiska i uwzględnienie aborygenów i niedźwiedzie polarne, może byłoby lepiej, gdyby inny kraj rozwija się zasobów naturalnych w Arktyce! To co regulatorzy zrobili Ameryki; oni hamstrung żadnych postępów, więc nie może być konkurencyjny w stosunku do innych gospodarek.

Światowe zużycie oleju jest w dół o 2,9% w tym roku, zgodnie z Międzynarodową Agencją Energii. IEA szacuje zużycie oleju na świecie 83,3 mln baryłek dziennie. Chiny informuje ich importu ropy były na wysokim 14-miesięcznym w maju, wzrost o 5% w stosunku do kwietnia.

Texas AM Contest Winner definiowania „poprawności politycznej”.

„Poprawność polityczna jest doktryną, wspierany przez urojeniowe, nielogicznego mniejszości i wściekle promowana przez pozbawionych skrupułów mediów głównego nurtu, który posiada przedstawioną tezę, że jest całkiem możliwe, aby podnieść turd przez czystego końca”

——————— R. J. Wiedemann Lt Col USMC Ret

https://www.printexpress.pl
– autor artykułu