grenlandia do kogo nalezy

Patrzymy na inwestycje rosną nasze aktywa szybciej niż inflacja ich amortyzacji. Trzeba działać, aby chronić portfel przed stratami krótkoterminowych i fiat naszego rządu.

Czytałam o rozwoju Arktyki na poszukiwanie ropy naftowej i gazu. Może pamiętacie, kilka miesięcy temu, Rosjanie zasadził flagę na dnie oceanu "oświadczenia" Arktyce.

Trwają spory graniczne między USA, Kanady, Rosji, Islandii, Danii i Grenlandii. Najbardziej zwariowany część jest słomka ptysiowa z cukrem ze wszystkim z USA prawa ochrony środowiska i uwzględnienie aborygenów i niedźwiedzie polarne, może byłoby lepiej, gdyby inny kraj rozwija się zasobów naturalnych w Arktyce! To co regulatorzy zrobili Ameryki; oni hamstrung żadnych postępów, więc nie może być konkurencyjny w stosunku do innych gospodarek.

Światowe zużycie oleju jest w dół o 2,9% w tym roku, zgodnie z Międzynarodową Agencją Energii. IEA szacuje zużycie oleju na świecie 83,3 mln baryłek dziennie. Chiny informuje ich importu ropy były na wysokim 14-miesięcznym w maju, wzrost o 5% w stosunku do kwietnia.

Texas AM Contest Winner definiowania "poprawności politycznej".

"Poprawność polityczna jest doktryną, wspierany przez urojeniowe, nielogicznego mniejszości i wściekle promowana przez pozbawionych skrupułów mediów głównego nurtu, który posiada przedstawioną tezę, że jest całkiem możliwe, aby podnieść turd przez czystego końca"

--------------------- R. J. Wiedemann Lt Col USMC Ret

https://www.printexpress.pl
- autor artykułu