grenlandia pingwiny

A przy dalszej pomocy od dwóch ras, nabyte zarówno narządy płciowe, a zaczęły zamieszkiwać z ludźmi. Właściwie ich przechwytywanie i dostosowanie ich do swoich siedzib, jak czuli potrzebę, albo z konieczności na potomstwo, które mogą być bardziej humanoidalne podobne. W rezultacie, ras postanowił zatrzymać tzw eksperymentu Oczywiście ku rozczarowaniu MU-manów.nasza strona www Dodam, że MU-mężczyźni byli teraz zniekształcony grono stworzeń: niektóre z trzema oczami i stóp, które wyglądały jak kaczki, aby mogli chodzić do tyłu lub do przodu, niektóre nawet na boki. Ponadto, mieli małą czaszkowych, możliwe, że od neandertalczyka, a nawet Homo erectus. Ale albo nie stać się nowym gatunkiem, i to było to, co chcieli. "

Jak Augusto zatrzymał się złapać oddychać, profesor zauważył jego grzbiety brwi były wymawiane na oczy (nie zauważył ich, zanim będzie tak), to było tak, jakby było na starość; bo stwierdziła gadżety reklamowe z nadrukiem, wiek, pogrubia brwi i spada kości szczęki, a więc musi być bardzo stary, ale był młody patrząc w pełni sprawiedliwie.

Profesor [utraty zaufania pod spojrzeniem Augusto] powiedział: "Dalej proszę," wbijając palce w drewnie stojaka podium.

[. Cooley] "Cóż," ciągnął się suchość w ustach, ale spokojnym głosem, "oni małe mózgi w stosunku do nas, można powiedzieć Ale wielkie było ich nadprzyrodzone siły woli;., To znaczy, mogą przenosić obiekty niewiarygodne ciężkie . Rzeczy wielkie dźwigi dzisiaj nie mógł się ruszyć. "

[. Podejrzanie] Profesor spojrzał na sufit, jakby chciał zatrzymać Augusto od rozmowy na chwilę - pokazując trochę światowej zmęczenia, a chcesz wstawić swoje dwie centów warto, zatem, mówiąc jak on spuścił głowę, "Nie, nie, teraz ty naprawdę myślisz, że jesteśmy w to uwierzyć, to znaczy, poruszać, co, pokazują nam, to znaczy punkt na przykład tak możemy naukowo ..."

[Augusto teraz przerywa.

- autor artykułu