grenlandia informacje o zwierzetach

Jeśli tak nie jest, nie martw się, jak można przeszczepić swój Bazylia w doniczkach i opieki nad nimi w pomieszczeniu w okresie zimowym i posadzić je na zewnątrz na wiosnę przyszłego roku. Jeśli brzmi to jak dużo pracy, można rozważyć zbierając nasiona bazylii z roślin w okresie letnim, niech oryginalna partii obumierają i zasiać ziarno późną wiosną.http://www.domelit.pl/drzwi/renowacja_futryn.html

Więc jakie są tajniki najlepszej opieki Basil? Załóżmy, określić, co stanowi doskonałą Basil zakład jako pierwszy. Powiedziałbym, dobrze, że zioła powinny mieć dużo liści, a liście powinny być zdrowe, delikatne i bardzo pachnące. Więc jak możemy to osiągnąć? Tutaj jest metoda:

Jak Grow The Best liści bazylii

Zacznij swoją Basil uprawy z nasion lub sadzonek późną wiosną lub wczesnym latem. Po pierwsze kilka liści rosną zdrowo, przycisnąć środkowy strzelać, aby stymulować wzrost boczną oraz zapobiec wczesne kwitnienie. Od Basil nie potrzebuje nawozu i rzadko przyciągają błędów, zioła są prawie bezobsługowe, czy masz prawidłową światło, wodę i warunki glebowe na miejscu.

zbioru Basil

Gdy zobaczysz pąki kwiatowe, będzie to doskonały czas zbioru liści bazylii, ponieważ liście zawierają najwięcej olejku na tym etapie jego cyklu życia. Chyba że celem jest zebrać nasiona bazylii, należy również ciach kwiaty precz więc roślina może skoncentrować się coraz większe, smaczniejsze liści. Mimo, że nie należy usuwać więcej niż jedną trzecią liści z każdej rośliny, aby upewnić się, że wciąż rośnie zdrowo.

Zachowanie Basil

Jeśli zastosujemy się do powyższych kroków, jestem pewien , że będzie można uzyskać wiele liści bazylii - tak wielu, że prawdopodobnie nie wiedzą, co z nimi zrobić! Oto różne sposoby konserwowania liści bazylii:

Suszenie vs zera. Jak wielu z Was może wiedzieć, najbardziej popularnych sposobów, aby zachować zioła są suszenia i zamrażania.

- autor artykułu