grenlandia ile stopni

W rzeczywistości pójdę tak daleko, jak daje słowo, a także układania głowę na bloku, że nie zawsze "zapominają" niczego!

W 1903 roku mężczyzna w Wyoming zapchane rury na wiosnę w swoim ogrodzie. Dziś Flowstone które tworzą na nim jest prawie tak duży jak jego domu i stał się pewnego rodzaju atrakcją. Ta sama zasada, jak stalaktyty i stalagmity, widzisz. Miliony lat, moje oko! Innym kłamstwem przez tych, którzy są ich ojca, który sam jest ojcem kłamstwa! Kolejny "dowód" uderza kurz i mam szczerą nadzieję, że niektóre dzieci się słyszeć i czytać tych rzeczy jeden dzień.

grenlandia ile stopni

4. Nasze "Kurczenie się" Sun

Niewiele osób wie, że nasze Słońce kurczy. Od 1836 roku, bezpośrednie pomiary wizualne zostały wykonane i nie ma wystarczających dowodów na to, że nasze Słońce kurczy się w tempie 1% na wieku. Myślę, że każdy może zrozumieć, że coś, co jest konsumowane przez ogień jest stale zmniejsza się. Że 1% w wieku przekłada się na 5 stóp na godzinę, wierzcie lub nie! A to z kolei oznacza, że ??jeśli ktoś pracuje do tyłu, a następnie zaledwie 50.000 lat temu nasze Słońce byłby tak duży, a co za tym idzie o wiele lepszy niż jest dzisiaj, że nasze oceany byłby wrzenia, dzień i noc. Można się zastanawiać, w jaki sposób ludzie, którzy byli "podobno" tu, zgodnie z "you-know-który" przeżył to! Ale ta sama "you-know-kto jest" twierdzą, że ziemia jest 4,6 miliarda lat. Naprawdę? Może powinniśmy zwrócić uwagę, aby powiedział "you-know-którzy" Co, że cała ziemia Zestaw Street Workout wraz z wszystkimi wody na drogiej starej planety Ziemi będzie wówczas był jednym wieczystego wrzenia kocioł wszystkie te "niby" rok temu. Tyle to dla tych (ognioodporne) dinozaury z nich, który żył wszystkie te miliony lat temu. Niestety, tak zwane "dowody", których używają normalnie przejść niekwestionowana, ponieważ są one bardzo rzadko kwestionowana, kiedy pojawi się w "naukowych" czasopismach i szkolnych "nauka" podręcznikach.

- autor artykułu