grenlandia historia

Nur Lodowiec

Morten Thrane Brünnich, który żył w latach 1737 do 1827 roku, było opisanie Nur Lodowiec, Gavia immer pierwszy. W Ameryce Północnej, ptak jest powszechnie nazywany Common Loon, w Eurazji nazywa Great Northern Diver. Inne nazwy są podane do niej Loon, Big Loon, Imber Diver, Piekło Diver, Ember Goose, Walonia, Pierścień szyjką Loon, Czarny-zapowiadane Loon, Gwinea Duck i Greenhead.

grenlandia historia

The Great Northern Loon ras w Ameryce Północnej, Islandii, Grenlandii i Szkocji. To zimy na brzegach morskich lub na dużych jezior, które znajdują się w południowej części Europy i Stanów Zjednoczonych, a na południe aż do północno-zachodnich obszarach Afryki.

Wielkie Loons Northern mają niewątpliwy połączenia brzmiące trochę jak wycie wilka lub gruchanie gołębia. Mogą żyć w wodzie słodkiej lub słonej wody, a są one doskonałe nurków. Jedzą bas, pstrąg, Samogłów, okoń, szczupak, śledź, troć, flądra, i rock ryby. Można zauważyć spokojnie pływania po powierzchni, a następnie gwałtownie nurkowania na ryby. Na lądzie, to raczej niezdarny.

grenlandia historia

Ptaki są kolorowane inaczej latem, jak i zimą. W lecie, głowy i szyi są błyszczące fioletowo czarne z zielonkawymi refleksami. Łata białych smug dolny gardła. Jest jeszcze inny biała plama na obu stronach szyi i zielonkawo zespół do podstawy szyi. Ich górne części są błyszczące czarne z białymi plamami. Na spód są białe i czarne smugi. Oni tęczówki jest czerwona, a jego stopy są czarne.

Jest to wspólne miejsce, aby zobaczyć dzieci przysiadł na szczycie tyłu Nur Lodowiec, a przez kilka pierwszych dni nie są w stanie pływać.

plisy-rolety.pl

- autor artykułu