grenlandia film przyrodniczy

Czym jest głębi Lipstick Tube Mówiąc

Ilu rurki szminki masz w szufladzie makijażu? Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie około czterdziestu! Uwielbiam szminki i mam co najmniej jedną rurę w każdym kolorze. Dopiero niedawno jednak, że tak naprawdę nauczyłem się dokładnie to, co słowa takie jak "matowy" i "mróz" (które pojawiają się na dole każdego z moich lamp) myśli.http://www.justynaczowicka.pl/sesja-ciazowa-krakow Teraz wiem, dlaczego mam więcej "Crèmes "w mojej szufladzie szminki! Przeczytaj poniżej, aby zobaczyć, który z nich jest twoim ulubionym i dlaczego !:

Matte - Te pomadki zapewnienia pełnego pokrycia koloru i mają tendencję, aby pozostać na dłużej niż jakikolwiek inny rodzaj szminki. Są one najlepiej w ciemnych kolorach, ale może sprawić, że usta r czują i wyglądają na sucho, ponieważ zawierają one składniki zerowe połysk. Aby zaradzić temu problemowi, zręczny na jakimś połysku.

grenlandia film przyrodniczy

Krèja - Ten rodzaj szminki zawiera więcej emolienty niż te matowe, ale to niekoniecznie oznacza, że ??będą one świecić dalej. Można jeszcze trzeba, że ??warga połysk! Przekonasz się, że większość szminek są "crèja ", ponieważ są one najbardziej wszechstronny i noszą bardzo łatwo.

Frost - Dojrzałe kobiety powinny omijać tego typu szminki. Frost szminki bywa blada i metaliczny wygląd, co sprawia, że ??usta wydają suche i starszych niż są. Jeśli masz "mróz" w swojej kolekcji szminki ale jesteś zakochany w niej, spróbuj sparowanie go z warg połysk, który nie ma metaliczny odcień do niego. Połysk będzie złagodzić surowość pigmentem metalicznym.

grenlandia film przyrodniczy

Sheer - Ten rodzaj szminka jest idealny dla "naturalny" wygląd. Są lekkie, jak połysk, ale mają głębszy i trwalszy kolor niż połysku. Uwielbiam tego typu szminki, ponieważ nie trzeba lustro go stosować! To idzie łatwo i nie rozmazuje się lub przenosi się na zębach.

Więc ... Która z powyższych rodzajów szminki pan właścicielem najwięcej?


- autor artykułu