grenlandia a unia europejska

Czy masz trądziku różowatego

Można mieć http://denarte.pl/eng/uslugi_stomat_estetyczna.htm chorobę i nie wiedział? Tak, zgodnie z National Rosacea Society. W rzeczywistości, 14 milionów nieświadomych Amerykanie mają trądzik różowaty. Szokujące, jak ta statystyka może być, to jeszcze bardziej szokujące, gdy nauczysz choroba staje się coraz bardziej powszechne.kancelaria adwokacka w krakowie

CO TO JEST różowaty?

Różowaty jest przewlekłą chorobą skóry związane z trądzikiem. Objawy trądziku różowatego są wyraźnie widoczne i często mylone z oparzeniami słonecznymi, windburn, popękanej skóry, albo w mojej części kraju, odmrożenia. Miałem różowaty odkąd byłem nastolatkiem. Życie z trądzikiem różowatym nie jest łatwo, ale nauczyłem się to robić.

Kontrolowanie mój trądzik różowaty jest ciągłym zadaniem. W moich młodzieńczych lat byłam zakłopotana mieć trądzik różowaty. Jestem babcią i teraz nadal jestem zakłopotany. Kiedy wszedłem w gabinecie dermatologa jej pierwsze słowa brzmiały: „Widzę swoje dziedzictwo na twarzy.” (Była piękna i miał nieskazitelną skórę.)

Dermatolog odnosił się do faktu, że trądzik różowaty zwykle strajki ludzi, którzy są w wieku 30-50 lat, mają jasną skórę i niebieskie oczy.

grenlandia a unia europejska

„Mam dziedzictwo brytyjskich i niemieckich,” odpowiedziałem.

„Mogę powiedzieć,” powiedziała.

Chociaż niektórzy ludzie mają trądzik różowaty, więcej kobiet niż mężczyzn ma go, zgodnie z American Academy of Dermatology (AAD). Trądzik różowaty jest często choroba rodzinna. „Niektórzy ludzie uważają, że skutki społeczne i emocjonalne trądziku różowatego są gorsze niż objawy fizyczne” The Notes Dodaj. Zgadzam się z tym stwierdzeniem, bo mam prawie wszystkie objawy trądziku różowatego.

JAKIE SĄ OBJAWY?

Osoby z trądzikiem różowatym (i można je dostrzec w tłumie) zwykle mają czerwone twarze. Niektórzy ludzie mają plamy czerwieni na policzkach lub nosem. Czy masz trądzik różowaty? Zbadaj swoją twarz uważnie w lustrze.

– autor artykułu