grenlandia a unia europejska

Czy masz trądziku różowatego

Można mieć http://denarte.pl/eng/uslugi_stomat_estetyczna.htm chorobę i nie wiedział? Tak, zgodnie z National Rosacea Society. W rzeczywistości, 14 milionów nieświadomych Amerykanie mają trądzik różowaty. Szokujące, jak ta statystyka może być, to jeszcze bardziej szokujące, gdy nauczysz choroba staje się coraz bardziej powszechne.

CO TO JEST różowaty?

Różowaty jest przewlekłą chorobą skóry związane z trądzikiem. Objawy trądziku różowatego są wyraźnie widoczne i często mylone z oparzeniami słonecznymi, windburn, popękanej skóry, albo w mojej części kraju, odmrożenia. Miałem różowaty odkąd byłem nastolatkiem. Życie z trądzikiem różowatym nie jest łatwo, ale nauczyłem się to robić.

Kontrolowanie mój trądzik różowaty jest ciągłym zadaniem. W moich młodzieńczych lat byłam zakłopotana mieć trądzik różowaty. Jestem babcią i teraz nadal jestem zakłopotany. Kiedy wszedłem w gabinecie dermatologa jej pierwsze słowa brzmiały: "Widzę swoje dziedzictwo na twarzy." (Była piękna i miał nieskazitelną skórę.)

Dermatolog odnosił się do faktu, że trądzik różowaty zwykle strajki ludzi, którzy są w wieku 30-50 lat, mają jasną skórę i niebieskie oczy.

grenlandia a unia europejska

"Mam dziedzictwo brytyjskich i niemieckich," odpowiedziałem.

"Mogę powiedzieć," powiedziała.

Chociaż niektórzy ludzie mają trądzik różowaty, więcej kobiet niż mężczyzn ma go, zgodnie z American Academy of Dermatology (AAD). Trądzik różowaty jest często choroba rodzinna. "Niektórzy ludzie uważają, że skutki społeczne i emocjonalne trądziku różowatego są gorsze niż objawy fizyczne" The Notes Dodaj. Zgadzam się z tym stwierdzeniem, bo mam prawie wszystkie objawy trądziku różowatego.

JAKIE SĄ OBJAWY?

Osoby z trądzikiem różowatym (i można je dostrzec w tłumie) zwykle mają czerwone twarze. Niektórzy ludzie mają plamy czerwieni na policzkach lub nosem. Czy masz trądzik różowaty? Zbadaj swoją twarz uważnie w lustrze.

- autor artykułu