grenlandia praca

Tworzenie własnego Balon centralnym

Balony zawsze były związane z zabawy, beztroski, a świąteczny czas. Co lepsze dlatego, aby pokazać, że partia jest czas na świętowanie niż o centralny balonu lub dwa po pokoju? Przed wynająć profesjonalną mieć całą zabawę, sprawdzić niektóre z tych podpowiedzi i wskazówki do tworzenia swojego własnego balonu centralny.

Zabawa, Pływające Flower

Łatwym sposobem stworzyć wielki centralny, który zawiera balonów i pachnące kwiaty jest użycie tej metody. Wystarczy wybrać balon, który jest ulubiony kolor, wypełnić go 1/3 drogi z wodą umieścić świeże kwiaty wewnątrz i umieścić taśmę, siatki, a nawet koronki wokół balonu. Upewnij się, że centralny balonu jest nieruchomy, i oglądać kwiaty i wody przypływy i odpływy, gdy ludzie przy stole dostać się do tańca. To jest naprawdę piękny i uroczysty centralnym.

grenlandia praca

Domki Centerpieces

Innym doskonałym sposobem na stworzenie centerpieces za pomocą balonów jest umieszczenie małej baterii zasilany świecę wewnątrz balonu. Upewnij się, że moc świecy jest bardzo niska, a balon jest napełniany tylko tyle, aby umożliwić delikatny blask nad stołem. Dodaj girlandę z kwiatów i wstążek do Twojego gustu, i masz świetny kawałek rozmowy, jak również wielką centralny. Jeśli chcesz zgłosić się o krok dalej, daj balonu i kwiaty lekki sprayu z białym lub srebrnym brokatem sprayu dla tego matowego wyglądu. Jest to prosty pomysł, który sprawia, że ??każdy centralnym wygląda jak dzieło sztuki.

Sky is the Limit

grenlandia praca

Jeśli chcesz spektakularny wygląd podczas tworzenia centerpieces balon, nie można pomylić się z tego pomysłu. Poświęć trochę długie wstążki, Pre-cut, i dołączyć jeden koniec wstążki na środku stołu, albo przez odważniki lub taśmy. Weź drugi koniec i dołączyć je do kilku balonów wypełnionych gazem helu. Jak balony wzrasta i skręcać w powietrze, tworzą wielką wzrok i kawałek rozmowy do następnej partii.

Jak widać, są to tylko niektóre z wyborów trzeba zrobić kilka bardzo świąteczne stroiki Stosując kilka prostych balony, kawałki wstążki lub sporadyczne pierścień kwiatów.

Jego niesamowite, co kilka wstążki, balony i trochę wyobraźni można zrobić! W krótkim czasie, będzie pochodzić z centerpieces, które będą mówić o swojej partii. Niech wodze fantazji i wymyślić prawdziwie unikalnym centralnym.


- autor artykułu