grenlandia odkrycie

[Przerwa, a Augusto łyk.]

(Profesor teraz oparł podium, kładąc przedramion w dół na jego drewnianej ramy bocznej, jego wykład został zatrzymany w przeważającej części i wiedział o tym, co było pierwotnie na 8. kontynentu [Lemuria: który miał być rozciągnięta z Wyspy Wielkanocnej na Tahiti, Fidżi i na Guam i poza nią, a ponad Hawaje]. Miał zamiar odkrywania kultury Majów i egipskiej i próbują mieszać go z Lemurii.gdzie kupię spodnie damskie hurt? To wszystko było stracone teraz South Pacific per se był jego domena o tym mówić, spędził 26 lat na wyspie Wielkanocnej, w czasie swoich przerw letnich, i zawsze był zachwycony, aby rozpocząć swój program na historii tego obszaru, dodając swoje wyczyny w procesie uczenia się, a to Augusto właśnie miała go z dala.)

Wspomniany profesor [dobitnie], "Czy jesteś coś powiedzieć panu Moaio?"

grenlandia odkrycie

[Miga.] "MU-mani byli kiedyś wielki społeczeństwo Małpa, giganci jak kto woli (profesora szybko dodał:" Podobnie jak King Kong Przypuszczam? ", Ale Augusto prostu nadal rozmawiać bez zatrzymywania). W rezultacie dostali grawitacyjnie-wzmocnieniem, co można nazwać membranę wokół komórki, ale to było umieścić wokół chromosomów MU-manów, umożliwiając ich chromosomy wytrzymać ich pękaniu tak łatwo. a w czasie były one nawet biorąc pod uwagę dodatkowy chromosom. Znowu I powtarzam, umożliwiając dłuższe internet Rumia życie dla MU-mężczyzn.

Zawalenie chromosomów była wielka wina obcy z Merkurym zawarł. Następnie ich żywotność podskoczył piętnaście jeśli nie dwadzieścia pięć lat, aw czasie przystąpił oni zyskać nawet dłuższą żywotność, gdy przejmująca lepsze nawyki żywieniowe, kontrolę choroby, wraz z lepszą higienę. I zgadzam się z tobą profesora do wielkości kontynentu, choć było nieco większe (profesor dał pokuśtykał uśmiech).

MU-mani byli samodzielnego wytwarzania, w istocie, że rodzaj znosiły jaja w powtórzeniu się.

- autor artykułu