Zameldowanie partnera i tak wiele ich cienkie "dowód" tak zwanych "rocznych" pierścieni!

Chcesz wiedzieć kilka naprawdę smutne wieści? Scientific American wciąż nazywając je "roczne" pierścienie!

3. Te "niegrzeczne" nie tak stare stalaktytów i stalagmitów

Spójrzmy na inny tak zwanego "dowód", której używają do ich hipotezy, że Ziemia jest "miliardy" od lat. Wskazują oni wszystkich, którzy chcą słuchać wieku stalaktytów i stalagmitów.

Teraz stalaktyty są piękne formacje wapienne i wody, które rosną w dół z sufitu wilgotnych lub wilgotnych jaskiniach, a stalagmity są te, które rosną w górę od podłogi.

Gdy odwiedzający wprowadzić te starożytne jaskinie, prowadnice normalnie powiedzieć wszystkim: "Proszę nie dotykać żadnego z tych stalaktytów i stalagmitów. To trwa ponad 1000 lat im rosnąć jeden cal. Są absolutnie niezastąpiona, ponieważ wzięli miliony lat w celu utworzenia ".

Szczerze mówiąc, to nie jest prawda. Oni rosną bardzo powoli, tak, ale to nie wolno! Skąd mam wiedzieć, że? Posłuchaj i osobiście być w stanie rozwikłać kolejną ewolucjonista kłamstwo:

Lincoln Memorial został zbudowany w 1922 Wszyscy wiemy, że. Nie tak wiele lat temu przez żadnego standardu. Ale zgadnij co? Istnieje już 60 calowe stalaktyty pod nią już teraz! Idź szukać dla siebie i lepiej działać szybko, zanim podstępnie je usunąć. dam ci sto do jednego, że żaden artykuł lub książkę ewolucja kiedykolwiek wspomniał, że! Czy mogę powiedzieć "Jeśli są uczciwi" przed chwilą? Musi być poślizg. Oni nigdy nie są uczciwi!

Prowadzić kopalnia została zamknięta w Mt. Isa, Australia kilka dekad temu. Zgadnij, co znaleźli, kiedy ponownie je otworzył, zaledwie 55 lat później? Wierzcie lub nie, ale nie znaleźli stalaktyty w poziomie 5, które są już pięciokrotnie tak wysoka jak na przeciętnego człowieka! Teraz musimy zapytać; były te stalaktyty na sterydach? Czy też te "niegrzeczne" stalaktyty jakoś "forget" rośnie tak wolno, jak ewolucjoniści przepisać powinny one rosnąć? Myślę, że nie.

- autor artykułu