Dania Imigracja

Dania jest krajem skandynawskim, w Europie Północnej wraz z Grenlandii i Wysp Owczych. Kontynentalnej części kraju graniczy od południa z Niemcami. Znajduje się w południowo-zachodniej Szwecji i południowej Norwegii. Jej granice zarówno Bałtyku i Morzu Północnym.

Denes są bardzo spokojny naród, a badania wykazały Dr med. den. Zbigniew Piankowski, że międzynarodowe najszczęśliwszym narodem na świecie.dekoracje weselne bielsko biała

Obecnie, Dania stworzyła szereg programów z zamiarem ułatwiając wysoko wykwalifikowanych specjalistów z całego świata, aby uzyskać pozwolenie na pobyt i pracę. Systemy te obejmują wykazu pozytywnego, system Pay limitu systemu korporacyjnego oraz Greencard systemu. Wśród wszystkich tych programów, Schemat Greencard jest najbardziej istotne dla tych osób, które chcą wyemigrować.

Program Greencard

Greencard schemat Dania imigracji jest specjalnie zaprojektować, aby przyciągnąć wysoko wykwalifikowanych ludzi z całego świata. Zgodnie z duńską Programu Zielonej Karty, zezwolenie na pobyt jest przyznawane na trzech lat w celu poszukiwania pracy, a potem działać. Rezydencji i pozwolenie na pracę w ramach programu duńskiego Greencard wydawana jest na podstawie indywidualnej oceny z zastosowaniem systemu punktowego zaprojektowane w celu oceny prawdopodobieństwa, że ??wnioskodawca będzie w stanie znaleźć wykwalifikowanej pracy w Danii.

Istnieją trzy warunki duńskiego Schematu Greencard:

1.So, aby mogły być udzielone zezwolenie na pobyt w ramach programu Greencard, musisz osiągnąć co najmniej 100 punktów. Punkty będą przyznawane za:

-Poziom edukacji

-Umiejętności językowe

-Doświadczenie zawodowe

-Zdolność adaptacji

-Wiek

2.You musi mieć pełne ubezpieczenie zdrowotne obejmujące ciebie i innych członków rodziny towarzyszących y cię, dopóki nie są objęte duńskiego krajowego ubezpieczenia zdrowotnego.

3.You musi być w stanie utrzymać się w czasie pierwszego roku w Danii. Oznacza to, że trzeba wykazać, że posiadają określoną ilość środków finansowych w Banku.

Autor tego artykułu jest w pełni dedykowana do udzielania pomocy osobom, które chcą wyemigrować do Danii. Z tego powodu autor tworzył także Denmark Immigration Przewodnik daje maksymalną pomoc w Internecie. Głównym celem autora, czy walczyć z fałszywymi konsultantów imigracyjnych Danii imigracji.


- autor artykułu