grenlandia ciekawe miejsca

Niezwykle wysoka fala mogłaby całkowicie zalać Balboa, szczelnie zapakowane sąsiedztwo kilku tysięcy domów.

Inne miasta w Kalifornii dzielić niebezpieczeństwo. San Francisco. Oakland i Ventura są również zagrożone. W dniu 6 marca 2011 LA Times opisał zmiany w postawie, jak przygotować się do miast przybrzeżnych rosnących mórz.http://grywan.com/kolekcja/ Budowanie mokradeł jako bufory, budowy nowych wałów przeciwpowodziowych i wały nadmorskie Planowane są. Inne wybrzeży całych Stanach Zjednoczonych są jednakowo narażone są wybrzeża, jak na całym świecie.

Zmiana temperatury na całym świecie

Każdy składnik globalne zmiany klimatyczne ocieplenie i dodaje wiele zagrożeń dla naszej cywilizacji na całym świecie. temperatura na świecie wzrośnie nierównomiernie, a tym samym powodować nierówne wyniki. W Arktyce rosnąca temperatura powierzchni morza produkuje blisko wolnych od lodu latem, które dodatkowo zwiększa tendencje ocieplenia w tym obszarze. Globalne ocieplenie będzie stopniowo zwiększa się szybciej, co dodatkowo wpływa na cyrkulację oceaniczną i pogodowe. Najnowsze odkrycia sugerują, że mogą pojawić się zupełnie wolne od lodu Arktyki lata w ciągu dziesięciu lat.

Globalna temperatura powierzchni morza wzrosła o 0,75 stopnia C (1,33 stopni F) w ciągu ostatnich 100 lat. Połowa tego wzrostu miało miejsce w ciągu ostatnich 30 lat. Temperatura powierzchni morza w morzach europejskich rośnie szybciej niż w światowych oceanach. W ciągu ostatnich 25 lat temperatura powierzchni morza we wszystkich morzach europejskich wzrosła o 10 razy szybciej niż średnia stopa wzrostu w ciągu ostatniego stulecia.

grenlandia ciekawe miejsca

Przyspieszenie wzrostu globalnej temperatury powierzchni morza jest decydującym czynnikiem zmian pogodowych, wzorów burz, huraganów, zmiany w wodospadzie, produkcji żywności, susze, komfort pogody i regulacji klimatu.Wszystkie są kolejnym dowodem krytycznego wpływu spalania paliw kopalnych i globalnego ocieplenia.

Jeśli jesteś głęboko zaniepokojony o przyszłość naszej planety, czytać "Rescue", powieść, która koncentruje się na rosnących niebezpieczeństw na ziemię, jak globalne ocieplenie i zanieczyszczenie światowej zamiatać świat. Oferuje rozwiązania do ogromnego kryzysu, który jest skierowany do nas.

Odwiedź http://www.DrMarvinBerenson.com. recenzję "ratunkowego" i zalogować się, aby otrzymywać bardzo pouczające cotygodniowy newsletter dr Berenson i dwa darmowe prezenty.

Marvin H. Berenson, M. D. jest kliniczna emerytowany profesor psychiatrii, USC Keck School of Medicine, psychiatra, wykładowca, autor i wykonawca.

www.healthandfitness.pl
- autor artykułu