Każdy jest mile widziany więc powiedzieć, co im się przydać w żadnym z moich artykułów lub książek. Wiem, instynktownie, że Salomon miał rację co do tego „pod słońcem” rzeczy, a co do mnie, postaram się tam wystarczająco pokorni, aby go zapamiętać.

Dlaczego jest wiek ziemi ważne? Bo jeśli możemy jasno sprawę w bardzo młodym ziemi, nie więcej niż około 6000 lat (co możemy, i robić), a następnie ewolucji stoi na głowie, ponieważ opiera się na wszystko „się dzieje” i „bardzo korzystne błędów „a także” bardzo, bardzo powoli, „nad” miliardy „lat. A wszystko przez najbardziej zdumiewającym i cudownym i zastanawiająca „przypadkiem” muszę dodać też.

Ile lat ma ziemia? To bardzo ciekawe pytanie. Biskup Usher zrobił niektóre pracochłonne roboty ziemne akademickiego na ten temat, a konsensus opinii wśród tych z jego szkoły jest to, że zgodnie z zapisami, które można prześledzić w oryginalnych rękopisów, z których zostały skompilowane nasze Biblie, ziemia powstała około 4000 lat przed Chrystusem. Z moich własnych prostych obliczeń i rozumowania jak czytam te same informacje w mojej Biblii, zgadzam się w zasadzie z jego ustaleń. W tym roku naszego Pana, mianowicie 2008, ziemia jest trochę ponad 6000 lat.

Ale co mówią inni? Po prostu muszę podkreślić, że fanatyzm jest bardzo żywy i bardzo zdrowy na planecie Ziemi dzisiaj, a mimo niepodważalny „dowód” całkowitego obłędu hipotezy ewolucji Kreacjonizm otrzymuje praktycznie żadnego czasu antenowego lub skrypt na głównych stacjach mediów i wydawnictw , W szkołach dzieci są dziś powiedział, że ziemia jest „miliardy” z lat, w wielu krajach nauczyciele są pouczani – „. Stres, że ziemia jest uważany za co najmniej 4,5 miliardy lat” tak, polecenie (Edycja Holt ogólną naukę Nauczyciela, 1985, p.381). Te dzieciaki są następnie wraca do domu ze szkoły i „edukowanie” ich „nieświadomych” rodziców o zaletach wierząc w „n auce”, a nie wszystko, co „przestarzałe” i „archaiczne” i drakońskie „rzeczy religijny” w Biblii.

– autor artykułu